شخص
طفل
رضيع
رمز العرض الترويجي
 
حجز
 
 
 
حجز

آكوا بارك

ظهر

پارک آبی

استخرهای شنا

8 استخر در هتل ریکسوز پریمیوم تکراووا Rixos Premium Tekirova وجود دارد. استخر اصلی واقع در باغ به مساحت 3319 متر مربع محل ایده آلی برای حمام آفتاب می باشد. این استخر 140 سانتی متر عمق دارد و مطابق با استانداردهای بین المللی ساخته شده است. استخر کودکان در همین منطقه با مساحت 62 متر مربع می باشد که تعطیلات میهمانان کوچک ما را پر از لذت و هیجان می سازد. در باشگاه ریکسی پارک آبی ریکسی وجود دارد که دارای استخری به مساحت 698 مترمربع می باشد. استخر سرپوشیده در محوطه اسپا (آرامشگاه) با مساحت 220 مترمربع و 140 سانتی متر عمق قرار گرفته است.استخرهای شنا بیشتری در منطقه ویلاهای هتل ریکسوز پریمیوم تکراووا Rixos Premium Tekirova وجود دارد. استخر خصوصی برای مهمانان ساکن در  ویلاها به مساحت 5548 متر مربع و 140 سانتی متر عمق دارد.استخری نیز برای مهمانان ساکن سوئیت ها است که 700 متر مربع مساحت دارد.

علاوه بر این، Rixos Premium Tekirova دارای یک استخر شنا به مساحت 4450 متر مربع و یک استخر دیگر شنا به مساحت 50 متر مربع مخصوص استفاده شخصی مهمانان ساکن ویلا درنظر گرفته شده است.

این هتل همچنین مجهز به یک پارک آبی با ۹ سرسره آبی و استخرهایی به مساحت 131متر مربع و 137 مترمربع می باشد.

  

 

آدرنالین خون خود  را احساس کنید!

ورودی این سرسره با شیب 40 درجه و طراحی مخصوص بخود شدت هیجان و میزان آدرنالین خون شما را به مقدار قابل ملاحظه ای بالا می برد.

تشکچه مخصوص را با خود بکشید و ضربان قلب خود را احساس کنید.

 

 

 

ویندیگو Windigo

آماده، حاضر و اسلاید!

هنگام سوار شدن به این راید باید آماده برای یک مسابقه پرهیجان و متفاوت با سرعت بالا به همراه دوستان خود باشید.

 تشکچه مخصوص خود را بردارید و با فرمان شروع مسابقه، با سر روی سرسره ها به سمت زمین بیایید. برنده مسابقه کسی است که زودتر به پایین راید برسد. ساعت های خود را تنظیم کنید، مسابقه بدهید و با دوستان خود ساعت ها سرگرم شوید. بزرگ تر و پرهیجان تر از همیشه…

 

 

 موشک سقوط آزاد

دیوانه وار ترین کاری را که تا به حال در زندگی انجام داده اید چه بوده است؟

خود را آماده برای سقوط آزاد از یکی از  بلندترین ارتفاع ها بکنید؟

با باز شدن دریچه آب شما بلافاصله هیجان عظیمی را که منجر به بالا بردن آدرنالین خون شما می شود احساس خواهید کرد.

 

سرسره بدنی / سقوط آزاد

این راید با عبور از تاریکی و  شیب های تند  و ناگهانی در حالیکه آب از بدنه سرسره بالا می رود همراه با احساس ناخوشایندی شروع می شود و سپس بعد از عبور از یک مجرای تنگ و تاریک با استفاده از نیروی گریز از مرکز سوار کننده را به سرعت به قسمت فوقانی سرسره منتقل می کند.

این راید با درنظر گرفتن حداکثر امنیت، یکی از رایدهای هیجان انگیز و سرگرم کننده می باشد.

 

 

سیاه چال / قایق های پرنده / قایقرانی در سرسره

ترکیب این چهار راید، سفر ی طولانی و اسرار انگیزی را برای شما عزیزان به ارمغان خواهد آورد. در نقطه آغاز، تحت تأثیر طبیعت ویژه سیاه چال هیجان قایقرانی را تجربه خواهید کرد. این سفر تاریک ناگهان با شیب های تند و تیز ناگهانی میزان آدرنالین خون شما را بالا می برد.

 

 قایق فضایی

هیجان حفره فضایی و حفره سیاه را با هم در یک راید تجربه کنید. به داخل یک حفره سیاه بیفتید و هیجان و شادی را احساس کنید. همراه با قایق های یک نفره و دونفره  سفری اسرار انگیز را تا لحظه سقوط در آب تجربه کنید.

 

دوایر کروی

این راید هیجان انگیز را می توانید با همراهی عزیزانتان لذت ببرید! این راید با طراحی مخصوص بخود شما را  به کاسه های کروی مختلف بالا و پایین برده و  تجربه ای متفاوت را در اختیار شما عزیزان قرار می دهد، هیجانی که هرگز به پایان نمی رسد. این راید دو نفره می باشد.

 

رودخانه تنبل

هر کسی دلش می خواد گاهی تنبل باشد! بعد از استفاده از تمام این راید های دیوانه وار و هیجان انگیز ممکن است که دلتون بخواهد که یک کمی هم تنبل بشوید. رودخانه تنبل یکی از اون جاهایی است که می توانید از بودن در یک آب خنک به همراه خورشید زیبای مدیترانه با هم لذت ببرید. تنها کاری که باید بکنید این است که یک کمی تنبل بشوید…

 برج آبی ریکسی برای بچه ها

ما شما را به یک بازی لذت بخش دعوت می کنیم! سطل های پر از آب، سرسره ها، بالا رفتن از توری ها و لوله های آبی و فواره های آبی این زمین بازی را بدون شک به یکی از مراکز سرگرمی و پر از لذت تبدیل می کند.

بچه ها بطور حتم این پارک را دوست خواهند داشت، اما آنها تنها نخواهند بود، شما هم به اندازه آنها از این سرگرمی ها لذت خواهید برد.

مطالعات نشان می دهند که بچه ها وقتی خوب یاد می گیرند که اجازه داشته باشند تا فعالانه محیط اطراف خود را کشف کنند. بازی در این پارک علاوه بر اینکه لذت بخش است و کنجکاوی طبیعی بچه ها را

رانگیخته می نماید ، اشتیاق آنها را برای یادگیری نیز  افزایش می دهد. ما درواقع محیطی را برای کودکان شما فراهم آورده ایم که بتوانند آزادانه در آن حرکت و بازی کنند و با خیال راحت به کشف محیط پیرامون خود بپردازند.

برج ریکسی شامل 4 سرسره و یک رودخانه تنبل می باشد و ارتفاع آن 11 متر است.


توجه:

قبل از اول ماه می و بعد از اول اکتبر پارک آبی، ساحل دریا و استخرها بر اساس شرایط آب و هوایی کار می کنند.

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  آكوا بارك

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  آكوا بارك

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  آكوا بارك

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  آكوا بارك

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  آكوا بارك

 • Rixos Premium Tekirova

  Rixos Premium Tekirova

  آكوا بارك

Yükleniyor